تحصیل در گرجستان

  امتیاز کاربران

  ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
   

   

  واحد بین الملل پیام نور از سال 94 در گرجستان_تفلیس راه اندازی شده و در مقاطع کارشناسی ,کارشناسی ارشد, تخصصی ph.D اقدام به پذیرش دانشجو می نماید

   

  مدارک مورد نیاز برای ثبت نام:

  تصویر مدرک دیپلم متوسطه و کارنامه دیپلم برای ثبت نام در مقطع کارشناسی

  تصویر مدرک کارشناسی و ریز نمرات برای ثبت نام در مقطع کارشناسی ارشد

  تصویر کارت ملی پشت و رو

  تصویر تمام صفحات شناسنامه

  تصویر صفحه اول پاسپورت

  تصویرکارت پایان خدمت

  _️داشتن کارت اقامت یک ساله گرجستان و یا کشورهای دیگر ویا گواهی اشتغال به کار یا زندگی در کشور گرجستان

  عکس 3*4 جدید اسکن شده با فرمت jpg

  آدرس و کد پستی محل سکونت در ایران و خارج از کشور

  تکمیل و ارسال فرم درخواست ثبت نام

   

   

  گرجستان ، ایالتی  در ناحیه قفقاز اوراسیا می باشد. این کشور، واقع در خط اتصال اروپای شرقی و آسیای غربی ، از طریق دریای سیاه با غرب ، از طریق روسیه با شمال، از طریق ترکیه و ارمنستان با جنوب و از طریق آذربایجان با شرق ، هم مرز است. گرجستان ، قلمرویی به اندازه 69700 کیلومتر مربع را پوشش می دهد و جمعیت آن حدود 4980 میلیون نفر است. تاریخچه گرجستان را می توان به قلمروهای کهن کولچیس و ایبری ارتباط داد و این کشور از اولین کشورهایی بود که در قرن چهارم به مسیحیت روی آورد. گرجستان در دوره سلطنت پادشاه دیوید و ملکه تامار در قرون 11 و 12 به اوج قدرت سیاسی و اقتصادی خود دست یافت. در آغاز قرن نوزدهم، گرجستان به امپراطوری روسیه پیوست. پس از دوره کوتاهی از استقلال، همراه با انقلاب روسیه در سال 1917، گرجستان در سال 1921 تحت هجوم ارتش بولشویک قرار گرفت و در سال 1922 به اتحاد جماهیر شوروی ملحق شد .

   

   

  زندگی در گرجستان

   

  گرجستان یک جمهوری نیمه رژیمی یکتا پرست است که دولت آن از طریق نماینده دموکراسی انتخاب می شود.در دوران کلاسیک چندین کشور مستقل در گرجستان مانند کلچیز و ایبری تاسیس شد و گرجستان در اوایل قرن چهارم مسیحیت را پذیرفت. پادشاهی متحد گرجستان در قرون وسطی و در زمان پادشاه دیوید و ملکه تامار در قرن 12 و اوایل قرن 13 به قله ی قدرت سیاسی و اقتصادی خود رسید. پس از آن پادشاهی کاهش یافت و در نهایت تحت سلطه ی قدرت های منطقه ای مختلف از جمله مغولان، امپراتوری عثمانی و سلسله های پی در پی ایران قرار گرفت.

   

  جهت تحصیل درگرجستان می توانید به موسسه برگزیده (آسان اعزام) مراجعه کنید تا در این مسیر به بهترین شکل ممکن شما را راهنمایی کنند.

   

   

  آزمون SAT در دانشگاه گرجستان

   

   

  الزامات SAT برای دانشجویان جهت پذیرش در دانشگاه گرجستان چیست؟ گزارش ها نشان می دهد که مدرسه به طور مداوم نمرات کامپوزیت SAT را به 1230 در مقیاس 1600 می رساند، نمرات در زیر آن مقیاس باید پذیرفته شود. ما برآورد می کنیم پذیرش دانشجویان با آزمون SAT به تعداد 1145 نفر در سال رسیده است. نمره ی متوسط آزمون ​​SAT کامپوزیت برای دانشجویان پذیرفته شده 1315 از 1600 است. نمره ی SAT رقابتی بسیار مهم است زیرا 77 درصد از متقاضیان نمرات SAT را به مدرسه می فرستند . برآورد احتمال پذیرش با نمره SAT ( مقیاس 1600) به قرار زیر می باشد:

   

  1400 و بیش تر خوب> 66٪1315 تا 1400 میانگین + 53٪ -66٪1230 تا 1315 میانگین 40٪ -53٪1145 تا 1230 پذیرش 28٪ -40٪کمتر از 1145 کم <28٪بورس تحصیلی برای تحصیل در گرجستان

   

   

  برای اشتراک در خبرنامه عضو شوید