اخذ ویزای آلمان

  امتیاز کاربران

  ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
   

  اخذ هرچه سریعتر ویزای آلمان را با ما تجربه کنید 

  صدور پذیرش دانشجویی به معنای صدور اجازه ی تحصیل در آلمان نیست. همه متقاضیان ادامه تحصیل در آلمان به روادید دانشجویی احتیاج دارند. برای دریافت روادید، باید پذیرش دانشجویی ضمیمه ی فرم درخواست روادید دانشجویی شود اگرچه دانشجویان از کشورهای اتحادیه اروپا برای ورود به آلمان و تحصیل تنها نیاز به کارت شناسایی و شناسنامه بوده و پس از ورود از اداره مربوطه گواهی اقامت می گیرند، دیگر دانشجویان می بایست دارای یک ویزا و اجازه اقامت (Visum oder Aufenthaltserlaubnis) در آلمان باشند.

  توجه داشته باشید با دریافت هرگونه ویزای دیگر به غیر از ویزای دانشجویی امکان تحصیل در آلمان وجود نخواهد داشت. ویزاهای دیگر از جمله ویزای توریستی و یا ویزای شنگن قابل تبدیل به ویزای دانشجویی در آلمان نیستند.

   

  www.tehran.diplo.de

   

  گرفتن وقت برای مصاحبه ویزا از طریق سیستم آنلاین بر روی وب سایت سفارت در تهران انجام می گیرد. معمولا به علت تعداد متقاضیان درخواست روادید، گرفتن وقت از طریق این سیستم باید از چند ماه قبل صورت گیرد، در غیر این صورت دانشجویان با مشکل وقت مصاحبه مواجه می شوند. برای این کار وارد بخش قوانین ویزا می شوید و در قسمت سیستم تعیین وقت آنلاین می توانید وقت خود را رزرو کنید. این نکته را به خاطر داشته باشید که حتما بعد از تعیین وقت حتما تصویر اسکن شده گذرنامه را همراه با ذکر نام و تاریخ و ساعت وقت ملاقات به آدرس این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید  ارسال کنید در غیر این صورت در روز بعد وقت رزرو شده لغو خواهد شد.

  سفارت آلمان بر روی سایت خود چک لیستی قرار داده است که متقاضیان می توانند با ورود به سایت سفارت آلمان این چک لیست را دریافت نمایند که در آن مدارک و ترتیب مدارک قید شده است.

   

  برای اشتراک در خبرنامه عضو شوید